O nas

Witamy w Restauracji & Pizzerii Piwniczka.

Nasz lokal otwarliśmy na przełomie 2016/2017, z myślą by umilić Państwu czas w nadchodzących latach. Atrakcyjna lokalizacja - zaraz przy rynku i przy drodze krajowej dk 44 Oświęcim, można się do nas wybrać po drodze do energylandii :) Specjalność zakładu - wyśmienita pizza w trzech rozmiarach : 32 cm, 42 cm i 50 cm, którą raczymy coraz więcej naszych gości których wciąż przybywa. W naszej ofercie znajdują się również pyszne ciasta, pieczone przez wyjątkowo uzdolnioną cukierniczkę, która osładza życie młodym parom w ich wyjątkowym dniu ślubu. Ponad to ręcznie robione, domowe pierogi, a także burgery,smażone przed podaniem, soczyste mięso, mniam. Stale się rozwijamy i od kwietnia 2019 poszerzyliśmy naszą ofertę o domowe lunche dla naszych gości. Świadczymy usługi cateringowe na terenie Skawiny, Krakowa i okolic, zarówno do domu jak i dla firm. Aktualnie po licznych próbach i szkoleniach po raz kolejny poszerzyliśmy naszą ofertę i mamy w karcie dania kuchni polskiej, z elementami góralskiej odsłony. Polecamy przede wszystkim deski biesiadne, które naprawdę robią wrażenie :)
Zdajemy sobie sprawę, ze nie zawsze jest możliwość odwiedzenia nas, dlatego oferujemy również nasze pyszności na dowóz do domu lub miejsca pracy, na terenie Skawiny od 20 zł za darmo, gratis ! :)

Posiadamy bardzo rozbudowaną ofertę napoi. Prawdziwa włoska kawa - o jej parzeniu niejedną książkę można napisać, gdy spróbujesz naszej, z profesjonalnego, sprowadzanego z Włoch ekspresu do kawy. Cappuccino, Caffe latte Macchiato, Caffe Frappe, Espresso zakochasz się w ich smaku i już żadna Ci tak nie zasmakuje.
Kiedy mężczyźni raczą się piwkiem, panie u nas rozkoszują się owocowymi ponczami, podawanymi w dzbanach, z kawałkami owoców.
Pomysłowe drinki, dobre zarówno w upalne dni, jak i w zimie po całym dniu zabaw na śniegu
Smakosze mocnych alkoholi również znajdą u nas coś dla siebie: wódka,whisky, tequila,burbon i wiele innych.
Nie zapominajmy o świeżo wyciskanych sokach ;)

Organizujemy imprezy okolicznościowe:
- spotkania biznesowe
- chrzciny, komunie
- przyjęcia weselne do 40 osób
- urodziny, imieniny
- spotkania klasowe
- imprezy integracyjne

Posiadamy projektor multimedialny, do Państwa dyspozycji.